Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most fizettem elő egy xbox...

Most fizettem elő egy xbox live goldot 3-hónapra, még egy kar csatlakoztatása? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném megtudni, hogy van két live accom (régebbről), és most az egyik kapta ezt a 3hónapos goldot, de ketten szeretnénk online játszani egyszerre, vagyis meglehet e csinálni azt hogy a régi live accom is tudjon játszani online, vagy kéne csinálni egy új 2. accot, vagy mit is kéne csinálni egyáltalán? köszönöm a válazokat előre is

2011. dec. 29. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A "még egy kar csatlakoztatása" részből gondolom, hogy egy boxon lenne a játék 2karral.

Ilyenkor igen, minden karra kell gold előfizetés.

Jobban mondva minden karra olyan profillal kel bejelentkezni aminek gold tagsága van.


Ha a "régi" live accountod még gold tagságú, akkor simán tudtok mindketten játszani.

Ha az egyik (a 3hónapos) gold, a másik (régi) pedig csak silver, akkor online játék nem fog menni.


De ha nem fontos, hogy a 2. profil valódi profil legyen, akkor gyorsan regisztráljatok a boxról egy új profilt és kaptok rá 1hónap ingyen gold tagságot. (csak ugye itt új név lesz és 0G-ről indul az achievement lista)

2012. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért hozzáfűzném, boxról az 1hónap ingyenes multis fiók létrehozása 800ms pontba kerül.
2012. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólótól megkérdezném, hogy mióta? Vagy egyáltalán miből gondolja ezt?


Eddig 3xbox profilt hoztam létre, egyik sem került sem pénzbe, sem MS pontba.


Létrehozás után kapsz egy random nevet, azt egyszer meg tudod változtatni ingyen, a további változtatás valóban 800MS pontba kerül, de azt nem a profil létrehozásáért kell fizetni.

2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, én úgy hittem hogy az az új készítése... De hát akkor ez hülyeség, havonta csinálsz egy profilt és kész..xd
2012. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!