Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 COD BLACK OPS. ELINDÍTÁSI...

PS3 COD BLACK OPS. ELINDÍTÁSI PROBLÉMA 3.55 CFW-N?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Segítsetek!!

Letöltöttem ugye a blus30591-es verziót piratebay-ról. Az sfo fájl szerint 3.41-es. Olvastam hogy csak egy 1.09-es update kell neki....megpróbáltam és csak egy fekete képernyő és fagyás lett belőle. Aztán megint csak letöltöttem a piratebay-ról BlackOps3.55andhigherDonkerinternet...ebben a mappában volt 3 fájl...egy eboot egy t5_ps3.self, t5mp_ps4f.self fájl. Ezek a fájlok megegyeztek az eredetivel , de csak a nevükben voltak azonosak. A méretük nagyobb mint az eredeti mivel az eredetiek 10mb míg az utóbbiak 60mb körüliek.Kicseréltem őket az eredetivel, de úgysem működtek.

Már teljesen kész vagyok nem tudom hogy hogy csináljam meg...gondolom én hogy az sfo fájlban is át kellene írni az fw-t.Már ez a második verzió. Előtte a bles01031-et töltöttem le de azzal is ugyanígy jártam....Ha tudtok segíteni nagyon megköszönném.


2011. dec. 28. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg meg is vehetnéd, akkor talán működne is.
2011. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!