Samsung UE32D5500 Tv-be Scart-csatlakozó. Hogyan?

Figyelt kérdés
A Tv-hez mellékeltek egy Scart csatlakozót (átalakítót?), aminek az egyik oldalába a scart kábelt kell bedugni, a másik végét pedig a tv-be. A használati utasítás szerint az EXT (RGB) címkével ellátott nyílásba kell bedugni, de oda nem passzol, és semmilyen más nyílás nincs. Ha valakinek van ilyen tv-je, megnézné, hogy neki be lehet e dugni? (Kb olyan, mintha belemenne, de pár milivel el van méretezve) Ja, amúgy Samsung D6100 tv-nél ugyanez a helyzet, szóval kb a Samsung ilyesmi számozású tv-vel rendelkezők nyugodtan próbálgathatják, hogy Nekik be megy e. Véleményeket várok! Köszi! :)
2011. dec. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig oda passzolnia kell, próbálgosd
2011. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a próbálkozást, végülis csak 3 napja próbálkozok. Gondolom Neked akkor belement. Egyéb használható ötlet?


Ilyen a Scart-csatlakozó. [link] Na most a Tv-n lévő EXT (rgb) bemenet csak kb. ilyen...

2011. dec. 26. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:

De legalább tudom, hogy nem én vagyok full béna, mégha annak néztél is.


David Howell says:

December 10, 2011 at 9:42 am


Similarly, I just bought two brand new Samsung UE32D5000 LED TVs, which arrived today. Upon opening and setting up, I fond that both had been packed with an incorrect EXT RGB to Scart adapter (I received part number BN39-01154A in both boxes).


After a fairly lengthy call with Samsung’s customer services where I had to convince the nice lady that I wasn’t in fact some kind of Luddite moron, it transpires that these TVs should have been packed with Scart adapter BN39-01154F, which apparently are now on their way to me.


So don’t panic – okay Samsung have clearly got a fairly major packing cock-up in their Slovakian factory, but it’s not you being stupid if you can’t make your Scart adapter fit.

2011. dec. 26. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy az a nyíllal jelölt fele feléd nézzen (lásd) mikor beledugod a csatiba, kicsit nehezen megy bele valóban, rásegítésképpen érdemes közben benyomva tartani a két oldalán található pöcköket, úgy könnyebben megy, amúgy én inkább komponens csatlakozóval használnám az jobb minőségű képet ad a scart-nál [link]
2011. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkövetlek benneteket, valóban nem egyszerűen, de belement a nyílásba! Tévedtem!
2011. dec. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!