Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360: Hogyan lehet dasboar...

Hepo09 kérdése:

Xbox 360: Hogyan lehet dasboardot frissíteni USB-n keresztül?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy letöltöttem egy 2.0.9199.0 dash-t rámásoltam a usb re az egész mappát de próbáltam úgy is hogy csak a szöveges kis papírkát másoltam rá.Nah és mikor megcsináltam beletettem a xbox ba kivetem a játékot belőle és semmi-t nem csinált probáltam a joy ok helyére bedugva is hátul ra is és semmi:S 2009.04.14 e i gyártás Arcade.



Másik Problémám: letöltöttem a torrenten keresztül 2 játékot és ahogy a netten le vannak írva hogy írjam ki IMG burn all úgy írtam ki Be állítottam a sáv váltást is mindent.A ki írás és az elenőrzés is hiba mentes de mikkor be helyezem az xbox ba ki agya a indító képernyőt és ha megnyomok valamilyen gombot akkor mintha filmet akarna lejátszani úgy csinált probáltam már aszt a WAVE4 lemezt is de nem használt kérem segittsetek!


2011. dec. 24. 09:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!