Bandi995 kérdése:

Samsund 3D d8000 smart TV csak külső,3d-s blu-ray lejátszóval képes lejátszani, vagy képes háttértárról, smarthub-ból is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

A smartHub az a samsung menürendszere amelyen keresztül plusz cuccokat tudsz letölteni és a TVdre pakolni.

Filmet akár pendrive-ról is képes lejátszani a d8000-es sorozat, elég a TVben lévő USBre ráraknod. Mivel a TVBen beépített WiFi van akár DLNA-n keresztül a PCDről is "streamelheted" a filmeket ( ha van WiFi routered ), bár a DLNA nagy felbontásnál nem az igazi még.

Nekem hasonló TVém van amit egy NAS szerű médialejátszó szolgál ki.

2011. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bongeszolaci válasza:
ez a sima lejátszás 3d blue ray torrentezett tartalomra is igaz?
2011. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Nagyon köszi, pár 3d-s filemt, kipróbálom, hogy jól megy-e az usb-ről! Routerem természetesen van, majd összelövöm azt is, bár inkább a háttértáras megoldás játszik majd, mert a gép nagyon sokat fogyaszt :)
2011. dec. 22. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit takar nálad a blu-ray torrent. Szerintem BD képet nem tud lejátszani külső HDDről. Ha viszont az MKV file-ra gondolsz akkor igen.
2011. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bongeszolaci válasza:
ha letöltök egy 3d blue rayt egy torrent site-ról, van olyan eszköz vagy adatátvitel ami a tv-n meg is jeleníti a 3d-t? olvastam, hogy a hdmi 1.4-es csatlakozó számítógépes alaplapról talán tudja , médiacenter elvileg nem
2011. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudtad. Nekem Dune HD MAXom van és tudja.
2011. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár attól függ mit értel média center alatt és még mindig nem árulted el milyen formátumra gondoltál. Az én "média centerem" tud BD lemezt és kép fájlt is lejátszani. Gond nélkül + van benne torrent kliens, wifi, samba szerver.
2011. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bongeszolaci válasza:
ha jól értem a Dune lejátsza a bd lemezt - 3d ben is? 3d tv-n?Csak hdmi 1.3 as csatija van...? Ehhez olvastam, hogy ez letöltve torrntről file-ként hdmi 1.4-csatin megy ,vagy ki is kell írni egy 3d írón lemezre és azt játsza majd le és közvetíti a tv felé?nekem az eszközhatékonyság lenne a lényeg, hogy a torrent kliens és a tárolás lejátszás egy eszközön valósuljon meg - 3dben is-blue ray lemez írás nélkül - file formátumot még nem tudok mert 1 hetes a samsung d8000, csak fel szeretnék készülni 3d-re is,mert eddig 2d-re popcorn a210-et használtam
2011. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben viszont igazad lehet. 1.4-es HDMIn keresztül kapcsolódik a TVre.
2011. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!