Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jó minőségű ez a...

Szerintetek jó minőségű ez a házimozi? Érdemes egy ilyet vásárolni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 20. 15:01
 1/5 menta34 ***** válasza:
Egy olyan rendszernek sosem lehet jó hangja, ahol a leírásból a hangminőségre vonatkozó részeket kihagyják :)
2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olcsó cucc. Én nem vagyok milliomos de ez tipikusan nem a jó minőség kategória. Ennyi pénzért még tisztességes házimozi erősítőt sem igen kapsz. Vagy szerinted a Marantz, Harman-Kardon, vagy akár a Pioneer középkategóriás modelljei véletlenül tanyáznak 100e Ft és e fölötti tartományban? Tudom, hogy sznobul fog hangzani ( nekem sincs pénzem ilyesmire) de az erősítőn túl még a hangsugárzók dobják meg igazán az árat. Szerintem legalább 250-300e Ft kell áldozni alsó hangon csak a sugárzókra ( nekem nincs ennyi pénzem erre). Persze lehet kevesebbért is venni és amíg nem hallod meg egy drágább rendszer minőségét addig még talán el is hiszed, hogy az jó. Sajnos, egy minőségi házimozi százezres kategória jelenleg.
2011. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...és akkor még csak a középkategóriába léptél be...
2011. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Bejárat az SD-kártyára"

Egy magának ilyen fordítást megengedő gyártó mennyire lehet igényes szerinted? :D

2011. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JulesM111 ***** válasza:

Nekem ez tetszik nagyon:

Teljes kimenő teljesítmény 1000W (6x167W)

Áramfogyasztás (Max) 70 W


Viccet félre téve, nekem egybecucom nincs, és nem is volt.

Jó minűségű, vagy sem innen nem tudom megitélni, nem én vagyok a füled, és a szemed :), számomtra ilyet nem érdemes venni.

2011. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!