Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung LED Tv szoftverfrissít...

Samsung LED Tv szoftverfrissítés megoldható így?

Figyelt kérdés
Minap vettem egy Samsung UE40D5003 típusú LED Tv-ét és USB-n keresztül csak a fotókat és a zenéket viszi azonban a filmeket nem. De viszont a tv menüjében olvastam olyat hogy szoftverfrissítés. Szoftverfrissítésen keresztül nem lehet valahogy megoldani hogy elvigye a videókat is?? Választ/válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!!
2011. dec. 19. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az úgy nem fog menni, itt találsz infót, hogy hogyan tudod filmek lejátszására is alkalmassá tenni: [link]
2011. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Sajnos ezen a címen nem találtam semmit.Tudnál segíteni?

2012. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem net van rádugva, azzal elvileg menne, de nincs új szoftver, így kipróbálni nem tudom.
2012. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ivancsicsgy válasza:
Erre van a Smart Evolution Kit, ami a 2012-es modellekhez már alkalmazható. Inkább ez, mint tönkre vágjam a egy vadi új TV-t. Ezzel már tök jól működnek a hang és mozgásvezérlések, amit a legjobban élvezek én személy szerint.
2013. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

UE40D5500-am van, de szerintem sok különbség nincs.

Sok filmet nekem sem akart lejátszani, és Interneten nem talált frissítést.

Viszont a Samsung oldalán volt újabb firmware.

Pendrive-ról frissítette magát simán.

2013. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de a veboldalon hol lehet megtalálni a legújabb fimwaret
2016. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!