Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismeri valaki a Star theater...

Ismeri valaki a Star theater 2 nevű otthoni planetáriumot?

Figyelt kérdés

[link]

nézzetek már rá!

Én olyat szeretnék venni, ami a sötét plafonra fehér pöttyökként világítja fel a csillagokat, de ez a fotókon úgy néz ki mintha halványan kéken megvilágítja a szobát és csillagokat feketén világítja oda....???? van vkinek ilyen, ismeri vki? írjátok már meg megéri e az árát? karácsonyi ajándéknak kéne, de nagyon gagyit nem akarok....


2011. dec. 13. 20:34
 1/1 Amerigo49 válasza:

Nem kéken világit.

Egy apró, éles fényű izzó van a közepén, s az sárgás-fehér fénnyel világítja meg a szobát. A csillagok gömbön lévő képét árnyképként vetíti a mennyezetre élesen, kontúrosan, jól láthatóan.

Ha a gömbre foszfor tartalmú festékkel felnyomtatott csillagok feltöltődnek (nap)fénnyel, akkor sötétben sárgás-zölden világítanak.

Sötét helyiségben nagyon szép látvány.

Azok a planetáriumok, amelyek fehér fénnyel világítják a csillagokat a sötét égboltra (mennyezetre), azok nagyon drágák. (Nagyságrendekkel!)

Ez a Star Theater 2 szerintem megéri az árát.


Ma reggel vettem a szombathelyi zsibin egyet 800 Ft-ért.

Jó hogy közel van Ausztria... :)

2012. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!