Wayteq xpad-70 vagy Huawei Ideos S7 slim?

Figyelt kérdés

wayteq előnyei : erősebb proci, erősebb gpu, nagyobb felbontású képernyő, van rá android 2.3, és lesz több is

hátrányai: nincs sim foglalat ( engem nem érint ), nincs gps, nincs kamera.


Ideos S7 előnyei: Snapdragon proci, széles képernyő, gps, kamera

hátrányai: nagyon régi gpu, nincs rá 2.2-nél újabb android.


2011. dec. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááááát az ilyen kínai tabletek nem tudom mennyire érik meg, de talán a 2 közül, ha nem kell gps és kamera nagyon, akkor inkább a wayteq.
2011. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jók ezek a kínaiak, a huawei volt már a kezemben, és tényleg egész jó, csak nagyon zavar a régi gpu, és hogy nem lesz rá állítólag 2.2-nél újabb droid.


a wayteqbe ami tetszik az a gpu .

mali-400as van benne, ami a galaxy s2-ben is van.

2011. dec. 11. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Tab-om volt és az sem való semmire sem. 3 hónapig bírtam vele, majd eladtam. Ne vegyél ilyeneket, inkább egy okostelefont. Ugyazt tudja az is.
2011. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy 7"-es Galaxyt használok telefonként.

Van Bluetooth headset hozzá, kabátzsebben, táskában elfér. -> Van egy nagy kijelzős telefonom. :)

2011. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!