Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kapok egy tévét szülinapomra,...

Kapok egy tévét szülinapomra, de milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Én egy Panasonicot néztem, mert az a márka eddig bevált, vagy LG mert a monitorom is olyan és nagyon jó. A pénz nem számít, csak jó legyen (és nagy). :)
2009. máj. 16. 16:57
 1/3 anonim válasza:

Olyant kérjél, amiben megbízol, jó neked, hogy nem számít a pénz.

Nekem mondjuk nem kéne nagy tévé, egy (anno) 30ezres Hyundai tévém van, ez még régi típus, és kiválóan működik, semmi panaszom nincs rá. Akár ebben a márkában is gondolkodhatsz. A monitorom nekem Samsung, nem tudom, tévében ők milyenek, monitorban kiváló, ez síkképernyős, amúgy mobilom is ilyen márka van, abban is beváltak, úgyhogy ők is jó márka lehet, igaz, nem egy olcsó kategória, de te írtad, hogy a pénz nem számít. :-)

2009. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Panasonic-ot ajánlom én is, ez a márka nagyon bevált.

Mondjuk egy full HD-s plazma Panasonic TV már van 300.000,- Ft-tól :)

2009. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ceri válasza:

Legyen márkás, de a sok jó márka közül mindegy h. melyiket.

Fontosabb, hogy legyen benne digitális tuner, kép a képben funkció, tudja a HD-t, a mérete legyen megfelelő. Általában mindenki nagyobbat vesz, de a méret akkor jó, ha a távolság (ahonnan nézed ) függvénye. A nagyot ha közelről nézed akkor látod a pixeleket, és az sem jó.

2009. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!