Psp-ről tudtok beszélni nekem? (bővebben)

Figyelt kérdés
Milyen hasznos kiegészítői vannak, adatátvitel milyen módon történhet, és hogy megy végbe a "ki chipelés" VAGY HOGY LEHET LEGEGYSZERŰBBEN megoldani hogy mennyen rajta letöltött játék? van hardveres módja?
2011. dec. 10. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi, nem hardveres módot akarok tudni hanem szoftveres módot, ami nem veszélyezteti a készüléket...
2011. dec. 10. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami fontos , Van rajta ugyebár Wifi (ha nem E1000-set veszel)

és ekkor még Skype,Netkereső, stb...

Mikrofon van ezért a Skype-t teljes mértékben kihasználhatod ... a softver version ez függ hogy milyet veszel (nekem pl. 6.39-es van )


A gyári szám pedig meghatározza hogy felbirod e törni :) , enyémmet pl. nemlehet...


saját Music Chanel-d is lehet , a zenehalgató több funkcióval is rendelkezik ami kényelmi szempont...


A képeket amiket készítesz a kamerával (amit venni kell rá külön) vagy raksz rá USB-vel , megtalálod , Csinálhatsz belőlük Slide Show-t stb.


Az extra-knal pedig még megtalálsz más dolgokat ami kiegészíti mindezt...


És még persze a Playstation Network , és Store amiből tudsz játékokat letölteni(store) illetve a Network-n megtudsz osztani más embereknek képeket, zenéket , a játékban elért dolgaidat (játéktól függ hogy mit ) stb.


Mire vagy még kiváncsi :) ? segítek

2011. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit kihagytam a hátteret szabadon lehet változtatni (ami ugyebár mozgó ) gyárilag találsz 3-4 t ami már egy adott kép .

De a mozgó alapképeknél a Színeket tudod változtatni . Kb. 20-22 szin között válogathatsz...

2011. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Electronicperson ***** válasza:
Az a baj vele ,hogy meg fogod unni, a haveromnak is van fél éves és már nem használja.
2011. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!