Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Telenornál a Dell Inspiron...

A Telenornál a Dell Inspiron 15R laptop mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ott, helybe 19900 Ft-ot kell kifizetni és aztán havonta 9415Ft-ot kell fizetni. Ez a Hipernet 2 előfizetéssel van, de mi van, ha én pl. a Hipernet 7-et akarom, akkormennyit kell fizetni, vagy ilyet nem lehet? És ha nem kell nekem hozzá tarifacsomag,olyat se lehet, igaz?

Bocsi, de nem értem ezeket a dolgokat. Légyszi magyarázzátok el, köszi.


2011. dec. 9. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hipernet 7-tel 156.740 ft.

Előfizetés nélkül nem lehet venni, de miért a telenornál veszel laptopot? Tízezrekkel drágább még előfizetéssel is, mintha normális helyen vennéd.

2011. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én veszek. 14 vagyok. Karácsonyra kérnék, csak így egy összegbe elég húzós lenne kifizetni annyi pénzt. Persze, jó volna nekem egy netbook is, de az is min. 40000. Szal, valszeg így em fogok kapni.
2011. dec. 9. 17:03
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs *nem
2011. dec. 9. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!