Melyik 3D Smart Led tv a legjobb játékra?

Figyelt kérdés

Xbox 360-on és Ps3-on nyomatnám föbbként FPS Játékokat.


Ami legyen benne: 102cm Képernyö, 3D támogatás, Led megjelenitő, Smart tv legyen.


Az ár kb.: 230.000ft amit rá szánnék.


2011. dec. 7. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Játékra pont plazma lenne jó.
2011. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mate1996 ***** válasza:

Az a lényeg, hogy full hd legyen 1080p és minél több hertz-es annál jobb.

Szerintem egy LG-t válassz, mert nem kell tölteni a 3d-hez a szemüvegét.

Amúgy nekem nem tetszenek a Plazma tv-k képe.(nagyon halvány és "pixeles" a képe az lcd-hez képest SZERINTEM)

Annyiból éri meg Plazma tv-t venni, hogy ennyi pénzért már kb 50"-is kapsz.

2011. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy lehetnek ennyire különbözőek az emberek, de szerintem még egy 1024x768-as plazmának is szebb a képe (és nem pixeles és nem homályos), mint sok fullhdsnak.

Esetleg közelről láthatóak a pixelek, de már 1 méter távolról nem, és szerintem 2 méternél senki sem ül közelebb egy tv-hez.

2011. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mate1996 ***** válasza:

Azért írtam oda, hogy SZERINTEM!

Nekem nincs csak ismerősnek meg áruházakban szoktam így olyan kb 15m-ről megnézni az összes tv-t lcd, plazma stb.(persze utána közelebbről is) és a plazmának lényegesebben kisebb a fényereje, mint az lcd-nek.

Abban igazad van, ha 2m-ről nézzük akkor már nem "pixeles" amúgy nem is írtam olyat, hogy homályos a plazma tv képe.

De manapság elég sokan közelről nézik a tv-t.

Ezért jó SZERINTEM az lcd, mert azt ha közelről vagy távolról nézed így is úgy is jó.

2011. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyértelmü, hogy plazma!
2011. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami panasonic led tvt ajánlok, mert 600 Hz a kepfrissites míg a legtobbnél 100 Hz
2011. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamint a ps3 a 3d be 100% ig csak a sony és panasonic tvket tamohatja ( lehet h máson is jó de nem biztos, és nem 3d be mindegy milyen) az xboxon meg nemigen lehet 3d zni
2011. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!