Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2A helyett 1A töltőket találok...

2A helyett 1A töltőket találok a GPS-hez, jó ez?

Figyelt kérdés
Csak 1A-s töltőt találtam nekem elfogadható árban, viszont a készülék 2A-s használt gyárilag.Tönkre ment ez!Használhatok helyette ilyent, vagy ez valamilyen kockázattal jár?
2011. dec. 4. 16:13
 1/3 anonim válasza:
rohadtul nem fog működni mivel nem kap annyi ampererőt
2011. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fog müködni (bár lehet,hogy csak ideig) . A 2A maximum azért kellhet,hogy maximális kivezérlés mellett is még tudja tölteni az akkut . 1A esetében jó eséllyel melegedni fog a töltő és lassabban tölti fel az akkuját.
2011. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy éve töltöm a Motorola szivargyújtós töltővel, mert a gyári az első pár nap szarrá tört!Most meg a Moto töltő már nem akart érintkezni és megtört a vezeték is!Meg kiesett az első érintkező és elveszett.USB adatkábelem meg van egy csomó és gondoltam rendelek Kínából egy szivargyújtó usb átalakítót!Igaz az autórádión van egy usb dugalj, de azzal nem szeretném tölteni.
2011. dec. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!