A 3d-s led Tv-kbe olvastam hogy van usb ez az usb lejátszik bármilyen formátumú filmet itt gondolok a Hd/Dvd/Avi filmekre?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig az lenne hogy gondolom csak a 3d s filmeket játsza 3d be a sima tv csatornák simán menne k 2d be vagy a is 3d?
2011. nov. 30. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

TV típustól függ. Ha leírod esetleg melyik TVre gondoltál akkor pontos választ kapsz. Egy időben pl a samsungok a film Dolby DTS sávját nem dekódolták ( jogi problémák miatt) és "néma" maradt a film.


A második kérdésedre a válasz: a 3D TVék bármilyen forrásból származó "2D" filmet 3Dbe alakítanak ( nem nagy durranás, az eredetileg 3Dés filmek az igaziak ). Tehát pl az élő TV adásból is 3Dét képesek készíteni ( ez azonban nem olyan nagy durranás szerintem mint mondottam volt )

2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekre a smart Tv-kre Media Markba árulják őket olyan 300 körül
2011. dec. 1. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A smart TVén gondolom a Samsungot érted, mert emlékeim szerint ez a gyártó használja ezt a kifejezést. Igen, a Samsung 3D TVék a sima TV csatornából is előállítanak 3D adást. ( Ami olyan amilyen )
2011. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a 30 gigás az ilyen 15 és 8 gigás 3d filmek között mindegyiken ugyanaz a 3d hatás? Mert szedtem egy 14 meg egy 15 gigásat de egyiken se jöttek úgy ki a képernyőn a dolgok mint moziba?
2011. dec. 5. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a média információját. Gyanítom, hogy felbontás béli különbségek vannak, illetve a tömörítés mértéke is eltérő.

Én általában MKV kiterjesztésű filmeket nézek 1080-as felbontással. Ezek jellemzően nagy méretűek. Ezeknél már csak a nyers BD rippek amelyek nagyobb méretűek, én nem vettem észre annyival jobb minőséget mint amennyival nagyobbak a fileok.

2011. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!