Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Ipodokról...

Mi a véleményetek az Ipodokról? Megéri szerintetek megvásárolni egy ilyen készüléket?

Figyelt kérdés
Van benne Wifi, állítólag jó a hangja. Leher rajta játszani, filmet nézni, meg a programokért se "muszáj" rá fizetni. Sok ismerősömnek van, nem akarok őket utánozni, csak megtetszett, aztán gondolkozok rajta. Kb. mennyibe fáj egy új? Nem értek az ilyen dolgokhoz.
2011. nov. 29. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A google a barátod. 4G 8gb-os 60 körül kezdődik és megy felfelé. Tulajdonképpen egy telefon amivel nemlehet telefonálni:), inkább iphone akkor már. És igen vannak ingyenes programok/játékok de a jobban fizetősek. De mint mindent eztis fel lehet törni.:)
2011. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is a feltörésre gondoltam. Így is elég drága, nem gazdagítanám még pluszba a rohadt zsidókat.
2011. dec. 1. 15:13
 3/5 anonim válasza:
Sztem ne legyél mérges rájuk, mert am olcsó, csak azért drága Magyarországon mert vámot kell fizetni, enyémet is külföldről hozták (apple store). Am meg ~45.000e Ft.
2011. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem 10 ezer felett sok. egyébként is lett egy jobbam.
2012. febr. 2. 22:11
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és applefuckernek hívják.
2012. febr. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!