Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan erősítő amit rá...

Van olyan erősítő amit rá tudok kötni számítógépre?

Figyelt kérdés
Bocsi ha értelmetlen a kérdés. Egyébként 5.1 hang rendszerem van.
2011. nov. 20. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne köthetnéd rá?

Ha "normál" hangkártyád van, akkor sztereóban fog szólni, ha belenyomsz egy 5.1 hangkártyát, akkor 5.1-ben..

(Azért nem mindegy, hogy az 5.1 az analóg vagy optikai.)

2011. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, majdnem mind:) Ha 5.1-es rendszered van, kell a PC-be egy olyan hangkártya, ami ennek megfelel és akkor vagy coax, vagy optikai kábellel össze tudod kötni.
2011. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a számítógépet most vettem januárban újonnan az eladó szerint 7.1-es hang kártya van benne. Amúgy erre a típusra gondoltam: Technics SU-A808 sztereó erősítő.

Nézegettem itt hasonló kérdéseket és azt láttam, hogy egy jack átalakítóval meg lehet oldani.

2011. nov. 20. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztereóból 5.1 et?Nem hinném.
2011. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ez jobb lenne ? [link]
2011. nov. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!