Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség a PSP-m nem akar...

Segítség a PSP-m nem akar elindulni!? Help!

Figyelt kérdés
A PSP-m re vettem egy új játékot beraktam a lemezt...és azt mondta h le kell töltenem valami újabb verziót hogy a PSP el tudja inítani a játékot.Ez angolul volt.ráentem arra hogy no mert nem tudtam hirtelen mit csináljak.Utána a PSP magától elkezdett tölteni,nagyon megijedtem pár gombot megnyomtam a start-ot a select-et.Erre kihozott valamit angolul nem értettem de csak az x-et lehetett nyomni.Meg is nyomtam de ugyan ezt kihozta a PSP-m úgy 4x de mindig az x-et nyomtam mert nem lehetett mást és utána 30%nál megált a töltés és kiírta hogy "Completed failed" a többire már nem emlékszem,nem csinált semmit Hagytam úgy fél óráig utána elegem lett és kivettem az aksiát.megtisztitottam a PSP-t be akartam kapcsolni de csak az a zöld fény világít 1 percig és abbahaggya azóta nemtom bekapcsolni ha valaki tud valamit hogy hova kéne elvinni az lécci írjon:)
2011. nov. 18. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!