Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 vagy vagy Xbox360? Kinek...

Ps3 vagy vagy Xbox360? Kinek mije van és mi tetszik?

Figyelt kérdés
Én ps3 at veszek.Csak kérdezem hogy kinek mi tetszik
2011. nov. 12. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Nintendo termékek:-)
2011. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PS3-am van, PS3 tetszik.

Akinek meg box van annak a box.


Bár van pár boxos ismerősöm akik szívesen vennének inkább PS3-at

2011. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ps3 jobb mint xbox360
2011. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xboxom van, meg vagyok vele elégedve, szerintem kézbeillőbb a kontroller. a ps3 drágább (de szebb) na meg le tud játszani blurayt is, azaz amikor egy játék 25 gigás lesz, mert olyan a grafikája, akkor a ps3 még "működni fog :)" majd ha lejjebb megy az ára, akkor eladom az xboxom és veszek ps3at, de szó sincs róla hogy az jobb, xboxot lehet flashelni :)
2011. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző:


1) 160 gigás PS3: 55k alatt, ez alig drágább, mint egy slim box

2) kézreállóbb joystick, ez relatív, mindkettőnek jó a joystick-ja

3) nehogy már egy konzol az miatt legyen jobb, mert lehet flashelni. Ha valakinek tetszik az xbox azzal nincs bajom, de ha csak az miatt jobbnak gondolja az egyiket, mert lehet flashelni akkor az hülyeség.

4) PS3 exkluzív játékok már rég elérték a 25 gigás határt, 40+ gigás játékok is vannak, de ma már sok multiplatform játék is 15 giga körül van, ezért xboxon már 2-3 dvd-re adják ki, blu-ray-en meg még mindig lazán marad 30 giga hely.

2011. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!