Nokia Lumia 800 vs Nokia N9?

Figyelt kérdés
vélemények, érvek stb...
2011. nov. 9. 16:22
 1/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Lumia 800 egyértelműen elmarad az N9-től. Sokkal komolyabb készülék, ráadásul a MeeGo jobb rendszer, mégha nem is kap túl sok fejlesztést.
2011. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És tegyük hozzá azt is, hogy a Lumiában nincs nfc, előlapi kamera és nem lehet kapni csak 16 gb-os verzióban. Az igaz, hogy gyorsabb mert 1,4 ghz-es a proci és külön grafikus processzor is van benne. Csak az aggaszt, hogy a MeeGo-val nem fognak már foglalkozni. De amúgy én is az N9-et választanám, csak kíváncsi voltam ki hogyan vélekedik róla.
2011. nov. 12. 00:43
 3/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Nokia hivatalos adatai szerint a MeeGo 5 teljes évig támogatva lesz.
2011. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez pontosan mit is jelent?
2011. nov. 13. 22:23
 5/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ja bocsesz, a Lumia 800 az az N9 WP7-es változata. Bekevertem a Lumia 701-el. Hát véleményem szerint a kutya nem venné meg, ha egyáltalán nem foglalkoznának vele. Attól, hogy a WP7-re gyúrnak még nem dobhatják a szemétbe a MeeGo-t, különben elveszítenék a vásárlókat. Ilyen egyszerű. Ha piacra dobták kell, hogy kapjon frissítéseket, és fog is.
2011. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont még most is azt mondanád, hogy inkább N9 mint Lumia 800?
2011. nov. 14. 23:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Na igen, de a Nokia az Intellel együtt fejlesztette ki a MeeGo-t (ha jól tudom), viszont már nem dolgoznak együtt. Ezekután is ad(na) ki a Nokia frissítést? Úgy értem nincs valami beleszólása a másik vállalatnak?
2011. nov. 15. 00:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig N9-em van, azóta már pár ismerősömnek bekrepált a Lumia 800.

Ma hoztak egyet amiben lefüstölt a töltésvezérlő.

2014. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!