Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fényképezőgép valamilyen...

A fényképezőgép valamilyen hibája okozhatja-e az elem gyors lemerülését vagy azt, hogy néhány kép exponálása után majdnem lemeríti az elemet?

Figyelt kérdés
Tölthetőt használok, de 2 évig minden rendben volt, csak pár hónapja ilyen. 3 "garnitúra" (azaz 6 darab) elemem van hozzá, minddel ezt csinálja. Az elemek nem egyidősek, 2 közülük más márkájú is, SOHA nem használtam vagy töltöttem vegyesen.
2009. máj. 7. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
lehet hogy a töltő rossz
2009. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak ellenére hogy nem használtad vegyesen, egy gyenge minőségű töltő nem cellánként tölt, ezért fokozatosan egyes elemek teljesen tönkre mehetnek, mert sohasem kapnak normális töltést. Venni kell egy igazi , cellánként töltő processzorvezérelt töltőt (nekem a Conrádos IPC-1 van) ezek töltés előtt le tudják meríteni is ez akkut, sőt akkumulátor felujító funkcióval rendelkeznek. (Addig folytatja a töltés - kisütést, ameddig javulást történik) Nem valószínű, hogy a fényképezőgépnek van baja.
2009. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2 különböző töltőt használtam a kétféle elemhez. Azt furcsállom, hogy mindkét gyártmány egyszerre múlik ki. Az öregebb 4 darab XEnergy (vagy valami hasonló) 2600 mAh, a másik Energizer 2000 mAh.


A 2. válaszolónak:


Erre a töltőre gondoltál? Féltem, hogy jóval drágább, bár a 9000 Forint sem kevés, de azért még megoldható.

[link]

2009. máj. 8. 02:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fényképezőgéped van?

Nekem HP gépem volt, és az ugyan ezt csinálta. Leszívta az összes elemet, 2 percen belül. Most ugyanazokat az elemeket használom egy Fuji géphez, és meg vagyok velük elégedve!

A gép is lehet rossz!

2009. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olympos FE-120, tavaly nyárvégén-ősszel nézegettem az árakat, szerettem volna egy bridge gépet venni, úgy saccoltam, hogy mostanra egy kicsit kedvezőbbek lesznek az árak, de sajnos inkább drágább lett, mint olcsóbb. Remélem, nem komoly a baja, nincs pénzem új gépre. :(


Köszönöm a válaszod!

2009. máj. 8. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Varta elemem van. nagyon jó. fényképezőbe használom. van 3 fajtája. nekem a távirányítókba való van, de mégis jól működik a fényképezőben, már 1,5 éve. töltőm pedig egy kalap sz...nagyon ellenálló kis elemek :D
2010. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs hibája, nem is lehet ilyen. Zabál és kész. Ez nem egy Zenit stb.
2018. júl. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!