Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudtok az AKG fülhallgatók...

Mit tudtok az AKG fülhallgatókról?

Figyelt kérdés

Most akarok venni kinéztem egyet a Média Márkban 2200 ft 124 Db nagyon komoly lehet.

De nem értem,hogy miért ilyen olcsó ? :O

Arra gondoltam,hogy gagyi szar,de haverom mondta,hogy köze van az Apple-hoz.

Szerintetek ?


2011. okt. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó márka, de 2200ft-ért egy gagyibb modell lehet, ami nem szól olyan jól. Én 10k környékén vennék.
2011. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2200 gagyi szar is lesz, hiába AKG (sőt).

Az meg, hogy köze van az applehoz...?

És? Nyilván apple lejátszókkal kompatibilis, ami meg pont nem jelent semmit.

2011. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Köpet válasza:
Sziasztok! Én is kipróbáltam az AKG típust, de csak a fülbedugós verziót, meglepően jól szolt sokkal jobban mint pl a sony twinturbo, de az ára 9800 huf volt ebben három utas hangszóró volt és gyönyörűen adta a magasakakt szerintem ez valóban ha nem is 20000hz, de a közelében volt a mélye pedig 60 hz kb, az érzékenysége is maxra van kihegyezve szóval a hangerővel sem lesz bajod, de 2200 ért csak valami gyengébbet fogsz kapni....
2011. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

AKG egy osztrák cég, semmi közük az apple-hoz

10ezer környékén prémium kategóriás fülhallgatókat tudsz AKG-ból vagy Sennheiserből venni

2011. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi közük az Apple-höz. Annyi, hogy kompatibilis ipodokkal, mert az Apple úgy csinálta meg őket, hogy ne legyen minden füles kompatibilis hozzájuk (azt akarják, hogy főleg az ő füleseikkel használd, amik ritka szarok).
2011. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az apple fülesek szarok ????

És akkor lehet,hogy nem is lenne jó az enyémhez ? :S

2011. okt. 30. 19:14
 7/9 A kérdező kommentje:

Am ő lenne az:

[link]

2011. okt. 30. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Apple fülesek szarok igen.

Ha a telódhoz 3,5-es jack kell, akkor ilyen fülhallgatót vegyél, a legtöbb ilyen.

2011. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez gagyi nagyon. dobozhangja van...Agybadugósat kell venni, nem ilyet. Sennheiser CX300II a minimum.
2011. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!