Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kell-e frissíteni a DPS HD...

Kell-e frissíteni a DPS HD 100 nevű DVB-T vevőkészüléket?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy kell-e, vagy érdemes-e frissíteni a DVB-T vevőkészülék software-jét? Milyen következményekkel jár, meg fog-e változni a készülék megjelenítési grafikája, lesznek-e ujjab funkciói, elvesznek-e a beállításaim?

A válaszokat előre is köszi.


2011. okt. 20. 17:58
 1/7 minden xD válasza:

Érdemes , de a grafikája megváltozása esetében és újabb funciók esetében is mondd el milyen a software verziója.Mert ez verziótól függ.És a beállítások el fognak veszni! Amúgy MinDig TV-s vagy? Mert én is szeretnék kérdezni tőled valamit.Neked van HBO-d a "Kódolatlan hétvége"-én. Mert nekem bent van de azt írja most is hogy 'Kódolt csatorna'.

Ha tudsz kérlek segíts. Előre is köszi.

2011. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam a MinDig TV-nek egy e-mailt, hogya miért nem megy az HBO ingyen, erre azt válaszolták, hogy ez csak azoknak érhető el, akiknek van MinDig Tv Extra előfizetése, mert az HBO-nak nincs free-to-air sugárzási joga. Egyébként elég megtévesztően hírdették meg az akciót: Most az előfizetéssel NEM rendelkezők is hozzájuthatnak... , de ez csak az HBO előfizetéssel nem rendelkezőknek szól. Pontosan nem tudom, hogy milyen a software verziója. Megtudnád mondani, hogy hol kell ezt megnézni. Ha segít, akkor olyan fehéres-halványkékes, olyan, amilyen a MinDig TV oldalán található segédfilmben ( [link] a videó alatt a behangolás-ra) látható.
2011. okt. 23. 14:34
 3/7 A kérdező kommentje:
a helyes link: [link]
2011. okt. 23. 14:36
 4/7 minden xD válasza:
Menü->Rendszer->Információ-> És a megjelenő ablakban nézd az SW Version-t mellette lévő számot mond és mondom tovább.A videót meg majd megnézem mert most csak kb. még 1 hétig lassú gépről tudok írni :( .Amúgy köszi a HBO-s at. :))
2011. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, itt van minden, amit kiírt:


bootloader 0.1.0 2010-7-1

otacode 0.0.1 2008-09-17

maincode V102B187 2010-10-10

OTA OUI 001A9A

HW model 5015

HW version 0E11

SW model 0010

SW version 2187


Tudom, hogy csak az utolsó lényges, de hátha segít a többi is. Tehát 2187. OK.

2011. okt. 24. 16:21
 6/7 minden xD válasza:

Link: [link]


Regisztrálj be , lépj be->majd az oldalon katt a 'Letöltés' menüpontra.->le lesz írva ez a szöveg:


"DPS HD100 set top box frissítés


1. Töltse le a „DPS HD100 update” nevű zip fájt számítógépére!

2. Csomagolja ki egy tömörítőprogrammal!

3. A kicsomagolt fájlt másolja egy pendrive-ra! A pendrive-on más adat ne legyen!

4. Kapcsolja be HD100 készülékét és csatlakoztassa hozzá a pendrive-ot!

5. Lépjen be a menübe és válassza ki a Beállítás > Frissítés USB-n keresztül (Update mode - AllCode) menüt, majd nyomja meg az OK-ot! Válassza ki a Frissítő fájlt: „DPS_HD-100_0020.2198” és nyomja meg a Start gombot! Megjelenik egy ablak: Biztosan formatálja a flash memóriát? Válassza az Igen-t! Elindul a frissítés, ez alatt a készülékhez ne nyúljon! A frissítés után a készülék újraindul.


6. Hangolj be újra a beltéri egységet!


Készüléke frissítve lett"


ki van jelölve kékkel ez az első sorban : ->DPS HD100 update<- , ->töltsd le és az utasítások majd vezetnek tovább!!! xDD

2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre az oldalra már eljutottam, csak addig nem merem, amíg nem tudom,hogy fog-e változni a grafika.
2011. nov. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!