Hogy kell rákötni a 2.1 hangrendszert az Lg LE5500 as tvre?

Figyelt kérdés

Van egy Lg Le5500 tv

[link]


Vettem hozzá egy Logitech Z623 hangfal szettet..

[link]


Nem úgy szól ahogy azt szeretném, nagyon halk, mit kell ezen állítani?


2011. okt. 4. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a hangszórón lévő rca-ra kellene rádugni, a baj az, hogy a TV-n csak optikai kimenet van, az összes többi bemenet. Ha van fejhallgatónak kimenete a tv oldalán oda kell bedugnod, de a TV-t fel kell hangosítani, mivel a fejhallgató is a tv hangerejét használja... vagy a másik mód, hogy csutkára tekered a hangszórót ahol nem búg, és a tv-n is hangosítasz.

Ha lenne rca kimenet a hátulján, az lenne a jó, mert az nem hangerő függő

2011. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung tévém van és a SCART csatlakozóján kiadja a hangot, de csak a tévécsatornákét, a médialejátszóét nem. Ezért én is a fejhallgató-kimenetet vittem az erősítőre. (És nem is kell nagyon felhangosítani a tévét, kb. 20 %-nál már elegendő jelet kap az erősítő. Lehet, hogy az LG kisebb szintet ad ki.)
2011. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!