Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóhifinél az erösitőt...

Autóhifinél az erösitőt mindenképp mélynyomóhoz kell kötni, vagy lehet mélysugárzóhoz is kötni?

Figyelt kérdés
Nem fog torzítani a mélysugárzó,ha csak arra kötném?
2011. szept. 24. 17:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
azt nem birnád....4 bárha tele vagy ..
2011. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a válaszokat,csak a végére értünk:))
2011. szept. 24. 19:07
 23/28 anonim ***** válasza:

1500+1500w RMS-hez tudod mi kell hogy meghatjtsad?? Aggregátor bammeg! Egy olyan áramszolgáltató eszköz ami csak úgy ontja magából az Amperokat!


Ehhez combos erősítő kell és ami valójában elbírja a 3000W Rms-t az nem hiszem hogy 30ezer lenne! ahhoz kell legalább 200.000Ft -nyi magyar péééz! és ez csak az erősítő!

Ehhez kell jó minőségű akksi,minőségi és vastag tápkábelek(hisz egy másfeles madzaggal nem hiszem hogy sokáig bírnád hajtani) , egy combos biztosíték és netán egy vagy pár darab combos kondi!!


Ez nem erről szól hogy: "na most az erősítőt(amire rá van biggyesztve a 2000W felirat és megvetted 25-é aztán jó hogy ha bírja RMS-be a 200-300W-ot) csak úgy adsz neki áramot meg rákötöd a mélynyomót(ráadásul láda nélkül) azt hadd szóljon!


Ha ilyen nagyban gondolkodsz szerintem kérd ki a "nagyok" segítségét az építésben!

2011. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Agregátor...,ez jó:DD

De ha nem is agregátor de egy ilyen: [link]

el kéne,szóval inkább valamivel olcsóbbat választok valószínű!Köszi a válaszodat!:)

2011. szept. 25. 17:45
 25/28 anonim ***** válasza:

Na hát igen,erről beszélve!!


(nem tudom hány OHM stabil) de 1OHM-on 3000W Rms !! Persze ennek sem 45Ah akksi kell az is biztos! Ráadásul a hétköznapi életben nem is nagyon használod ki azt a 3000W-ot ,sőőőőt...!!!


max amit kihasználsz(ha még megremegteted a kasztnit is) az kb olyan 3-400W lehet RMS-be!

2011. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Azért nem ... nekem mk 2 jbl gti mélynyomok vannak hátul az is dupla..... [link] .. 2 db optima akkumulátor nagy generátor,ki van hangszigetelve teljesen az auto de nem irom ki mennyi volt egybe az egész ..
2011. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
[link] Ezzel hajtom meg öket de ez is kevés de nagyszerü a hangja 10 éve az életem az autohifi kiprobáltam mindent DE EZ CSALODÁS MENTES!!! hidjétek el :)
2011. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Komoly hangrendszer szó se róla..,de én beérem 400 wattal is:)3000-5000 wattot hova a francba használjak?Sőt a vezetésben is zavarna sztem...

Amúgy jók,szivesen hallgatom álló autóban:)

2011. szept. 27. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!