Van ez a Samsung TV de nem tudom miket támogat? (LENT)

Figyelt kérdés

[link]


A tulajdonságok alatt vannak olyan dolgok amiket nem értek és nem tudom mire jók. Ilyen az Allshare, One Foot,ConnectShare™ Movie (USB2.0), AnyNet+ (HDMI-CEC. Illetve mivel ide van írva hogy Van benne LAN csatlakozást és lehet bele dugni Wifi usb-t, arra gondoltam talán lehet rajta internetezni.


2011. szept. 11. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

AllShare: a Samsung által kifejlesztett vezeték nélküli szabvány, mely WiFi-n keresztüli képi- és hanganyagátvitelt tesz lehetővé valós időben, vagyis ez egyfajta eszközök közötti kommunikáció, médiamegosztás.


OneFoot: A „One Foot connection”-nel villámgyorsan és könnyedén csatlakoztathatja Samsung szórakoztatóegységeit az internethez, hogy elérje az online tartalmak óriási tárházát. A beállításhoz helyezze az erre alkalmas Smart TV-jét és Blu-ray lejátszóját kevesebb, mint egy lépésnyi távolságra (30 cm) a routertől, amely automatikusan kommunikál a készülékekkel, és beállítja a vezeték nélküli kapcsolatot.


ConnectShare: A Samsung ConnectShare Movie funkciója valóságos otthoni mozivá varázsolja a Samsung tévét, hiszen az USB-n csatlakoztatott külső adathordozóra (memóriakulcs, HDD) letöltött filmek, képek vagy zenei fájlok a nappali kényelmes kanapéján heverve élvezhetőek.


AnyNet+: Az Anynet+ egy CEC-származék („Consumer Electronics Control”), melyet a Samsung a házimozirendszerek egyszerű kezelése érdekében alkalmaz.



A google neked is a barátod, én ezeket az infókat nem egészen 3-4 perc alatt összeszedtem.

2011. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!