Dell inspiron M5010, Acer aspire 5552, Acer Aspire 5742G. Melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
az acert sokan leszolják. de szerintem olyan mint egy igáslo mindent kibir. persze nem olyan minőségi cucc mint egy dell. nekem 5739 em van acer és 3éve kb 24/7 megy minden hiba nélkül. ugy h sokat van takaron meg minden szal melegszik rendesen. a dell is jo gép de ugyanaz a "felszereltség drágább" amugy énis 5742g-t tervezek ujitani. az előző notim is acer volt azis ilyen 3-4 évig birta rendesen de azota elavult. továbbra is használom az a szervergép a lakásba szoval birja még a kiképzést bár az aksija kuka
2011. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Dell 3 év garanciát ad, az Acer csak egyet. Erre figyelj! Persze vásárolhatsz garanciakiegészítést az Acerhez.
2011. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:

Csak Acer-t ne... a családon belül volt 3, ismerősök körében is több, mind tönkrement előbb, vagy utóbb, a szerencsésebbeknek még garanciaidő alatt, de már az is macerás volt, hogy nincs magyarországi szakszervize, Csehországba vitte futárszolgálat javításra...

A Dell-ről csak jót hallottam eddig.

2011. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Dell M5010esem van, csak ajánlani tudom. Egy éve vettem, eddig semmi problémám nem volt vele. Minőségi darab. (Bár néha nagyon felmelegszik, de ehhez az is hozzátartozik, hogy napi 10-12 órát van használva).
2011. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves 12:54-es!


Azt megkérdezhetem, hogy színes Dell-ed van? Azért kérdezem, mert én a fehérrel szemeztem, de félek tőle, hogy a "színes" gépek jobbak karcolódnak, vagy esetleg egy idő után kopni kezd róla a szín...

2011. szept. 7. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Kék színű van, de nem vettem észre, hogy jobban látszódnának rajta a karcok. Egy-két hajszálkarcolás van rajta, de csak akkor látszik amikor a fény felé fordítjuk. (Pedig nincs túlságosan megbecsülve, gyakran csak a sima táskámba rakom a többi cucc mellé)
2011. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!