Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt a technikát hogy tudnám...

Ezt a technikát hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy szobai házimozi mélyládám. Van egy szivargyújtós kocsi neonom. A kettőt össze szeretném hozni, úgy hogy a kocsi neont rákötni valami átkötéssel úgy hogy ütemre villogjon a neon! Nem szeretném szétbarmolni a mélyláda kábelezését nagyon...A mélyládámon van két plusz hangszóró csatlakozás, csattos nem dugós. Remélem érthető voltam. Lényeg hogy villogjon nekem mikor szól a mély :) ( mélyládám típusa: Jamo Sub200 ) Köszönöm!
2011. aug. 28. 19:02
 1/10 Bandit87 ***** válasza:
33%
Kapcsolgasd kézzel.
2011. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne legyél buta nem jó ez neked....
2011. aug. 30. 16:16
 3/10 Bandit87 ***** válasza:
Én tudom a választ, én lehetek. :D
2011. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

megoldás:

[link]

[link]

természetesen a "kocsi neonnal" helyettesítve a 12V (max. 6A áramfelvételű /72W-os!/izzólámpát)

2011. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kapcsolási rajzot! Csak az a gond hogy fingom nincs hogy mi micsoda...:S XD Cukrász vagyok nem elektrotechnikus.. :S hétköznapi nyelven segítenél? hogy mit hova dugjak mivel? XD
2011. aug. 30. 16:44
 6/10 Bandit87 ***** válasza:
Én meg villanyszerelő :D És ez nem olyan 1xű, cukrászoknak :D
2011. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nah ha jó villanyreszelő vagy akkor fordítsd le nekem légy oly feszültségmentes! :P
2011. aug. 30. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

javaslat, nem szakembereknek:


[link]


[link]

természetesen, részletes használati útmutató mellékelve!

2011. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ezeket ismerem! De én ezt szeretném rákötni :D nem Dokkolót akarok csinálni a szobából... XD
2011. aug. 30. 17:34
 10/10 anonim ***** válasza:

mondj le róla!

a "neon" (fénycső) begyújtása lomha, lassú nem arra tervezték, hogy villogtasd. (illetve nem a ritmusra fog villogni és élettartalma sem lesz több, pár óránál!!)

élettartalma: folyamatos üzemelési ciklusnál kb. 10ezer üzemóra...

2011. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!