Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért drágábbak az x-boxos...

Miért drágábbak az x-boxos játékok, mint a pc-sek?

Figyelt kérdés

majd szeretnék venni egy x-box 360 slim-et, kíváncsiságból megnéztem hogy mennyi egy játék, és legalább 2000-el drágább ugyanaz a játék x-box-ra, mint pc-re.

jah és még megkérdezném, hogy fps játékokat milyen nehéz kontrollerrel játszani?


2011. aug. 15. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mert xbox nincs annyira elterjedve amugy meg XBOX sucks ink veszek egy jo pc t amin gémelni is jobb a játék élmény is jobb grafika is jobb minden pc be csak az a hátrány hogy kb 1-2 év mulva az uj játékok nemfognak rajta menni szépen de pl conosolra alig tudták átportolni bf3 mat csak 30 fps leszz consolon ...szoval én pc re szavazom
2011. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első, jól láttam, hogy azt írtad 'át portolni' ? mert még az fps is boxra készül elöbb.
2011. aug. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért mert a PC -s játékokat alig veszik!

Eladásokban 6% tesz ki a PC-s ipar!

2011. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez hülyeség, hogy pc-n jobb a graf, x-boxon már fullon megy minden, és egy full hd tv-n sokkal szebb szerintem
2011. aug. 15. 10:54
 5/10 A kérdező kommentje:
jah és x-boxon nem lehet csalni, ha meg mégis próbálkozol valamivel, oda az x-boxod, ezért is akarok x-boxot, mert ott nincsenek csalók
2011. aug. 15. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor elég rosszul tudod, mert a CoD 4 és 5 már játszhatatlan online a csalók miatt.
2011. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg PCn tényleg jobb grafot lehet kicsikarni belőle, és nagyobb felbontást is a full hdnál. (persze csak ha tudja a monitorod és elég jó a gép is hozzá)
2011. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Helló! Én pontosan mához egy hónapra vettem egy 250 Gb-os X360 Slimet , és egyátalán nem csalódtam benne .

Én fps b.zi vagyok , most is Cod7-el nyomulok Xen .

Szilárdan 60 FPS el nyomja , nemtöbb nemkevesebb .

Ami legelöször meglepett az Xboxban az az internet hasznosítása volt.

Ezzel arra célzok : Volt egy barátom aki elhozta hozzám a gépét (PC) Black opsozni , bedugtuk az internetet ( 4megás ) és nem szaggatott a játék mert jó gép volt , de annyira szarul használta az internetkapcsolatot , hogy folyamatosan szar pingel , laggolva nyomtuk .

Most meg az Xboxal , megy a LiveParty chat 7 emberrel és egyátalán nincs laggom . Nagyon meglepődtem amikor ezt megláttam mert azt olvastam a Liveról , hogy szélessávú net kell hozzá , és ha jól tudom ami nekünk van az nem az.

A kontrollerről annyit , hogy meg lehet szokni , én azelőtt sosem Xboxoztam ( najó egyszer BFBC2 10 percet havernál ) most meg 4-5 killstreakokat nyomok TDM be ;)

Vedd meg nem bánod meg !

Ja , és még + az hogy amit adnak hozzá kontroller az vezetlék nélküli és nekem 15 méterröl is tökéletesen hat . Bár csak 4 ről használom .

2011. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi, tuti megveszem, remélem 1 megás nettel menni fog a live XD

ahol lakok a 10 mega már csodának számít, de piszok drága és még nincs is meg 10 mega, max 8

2011. aug. 17. 08:12
 10/10 anonim válasza:

Szia! Én vagyok az Aug 17. 11:29-ei .

1 megás nettel ne vegyél , nem hiszem hogy menne :S

És mi az hogy 37 %ban hasznosak a válaszaim ? :@

2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!