Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen az Ebay-ről rendelt,...

Milyen az Ebay-ről rendelt, hongkongi Xbox 360 vezetékes kar, ami postaköltséggel együtt is 3000 Ft alatt van?

Figyelt kérdés
A tapasztalatra lennék kiváncsi, hogy milyen az eredetihez képest? Anyag + összeszerelés minősége, stb. Okoskodók kíméljenek, nem az érdekel, hogy más egyéb dologban csalódtak-e vagy vettek-e már gagyit, engem csak ez érdekelne.
2011. aug. 11. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Még mindig nem sikerült mindenkinek elfogadnia, hogy az ilyen termékek szinte KIVÉTEL NÉLKÜL SZAROK


Sok kicsi okos sárga Ázsiában összerak, sok hülye fehér Európában megvesz szart pénzért.

2011. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sosem lehet tudni. Nem az előítélet érdekel, hanem a tapasztalat. Tavaly vettem a Media Markt-ban 12990-ért egy Sennheiser fülest. Isten király cucc volt, de megtörtem a kábelét. Vettem a Vateráról egy ugyanolyat 4990-ért, amiről az eladó megismerése után kiderült, hogy Ebay-es hongkongi füles, 2600-Ft-ért ingyen postával. Rosszul esett a dolog, de hibátlan minőség volt és nem tudtam megkülönböztetni a kettőt, pedig hangzásban odafigyelek a minőségre. Szebben szól, mint a párom 24000-es JBL-e. :SSS
2011. aug. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!