Külső merevlemez+Blu Ray?

Figyelt kérdés

Helytálló-e az az elképzelés, hogy ha vásárolok egy BD-t (LG) amit USB-val összekötök egy külső HDD-vel (WD Elements 1TB), akkor a merev lemezen lévő filmjeimet meg tudom így nézni?

BD-ISO-t és DVD-ISO-t gondolom nem ismerne fel, de magát a ISO-ból lemásolt fájlokat (virtuális meghajtó segítségével) igen?

A merevlemezt kell win7 alatt telepíteni, vagy felismeri az USB-s csatlakozást.

A merevlemezen van külső AC táp.


2011. aug. 11. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést a HDD és a Blueray Disc között.

Bemásolnád a BD filmeket és aztán a HDD-ről néznéd?


Lehetséges. ISO képfájlt kell a lemezről csinálni UDF2.5-ben. Aztán felcsatolod Daemon tools-al. PowerDVD pedig lejátssza.

2011. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó elgondolás.De hogy a készülék mit játszik le,annak nagyon utána kell nézni vásárlás előtt.Valami tesztet érdemes elolvasni róla.Vagy fórumokon keresgélni,mit írnak a felhasználók.

Én WDTV Live médialejátszót használok,az lejátssza a bluray és dvd iso-kat is merevlemezről.Biztosan van olyan bluray játékos,ami tudja ezt is.

2011. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon jártalan vagyok e témában.

A helyzet a következő. TV-n szeretném nézni a filmeket. A TV-re rádugva a LG BD-550-es lejátszó, az csatlakoztatva a WD HDD-hez. A merevlemezre az előzőleg számítógépről felmásolt filmeket le tudom e így játszani?

2011. aug. 11. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Van amit lejátszik,van amit nem.Itt írnak róla páran,nézd át.

[link]

Olyan helyen kellene venni,ahol ki lehet próbálni.Hiába van benne a leírásában,hogy visz valamit,nem biztos,hogy minden ígéret teljesül.

2011. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!