Szerintetek is csúnya a Pentax Optio RS1500-as fényképező?

Figyelt kérdés

[link]


Sok negatív véleményt olvastam, hogy milyen csúnya, de nekem tetszik, talán pont azért, mert olyan egyszerű formája van, és más is mint a többi fényképező... lehet cserélgetni azt a karikát az objektív körül, narancs és fekete színben, meg az előlapot is (bár nem e miatt tetszik, de azért az is érdekes lehet).

22 ezer forintba kerül, eléggé kicsi méretű, 14 megapixel, 4x optikai zoom, és HD videofelvétel (30fps). Igazából az első és az utolsó miatt is tetszik, tudom, hogy találok olcsóbban 4x optikai zoomosat, 14 megapixelt már nem sokkal olcsóbban, de HD kamerát viszont még kevésbé. Szerintem korrekt ára van... és a tudása nekem teljesen megfelel. Igazából az a négy dolog amit felsoroltam a fontos nekem, és nem igazán találtam olyan fényképezőt kevesebbért amiben mind megvan. De ha ti tudtok, mutathattok. :)


Itt van specifikáció, és több kép is róla:

[link]


Na de nem sok véleményt olvastam róla, úgyhogy most érdekelnének.

Köszönöm.


2011. aug. 9. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Rondának tényleg ronda, de ki nem sz*rja le, amíg működik?

Nem azért kell fényképezőgépet venni, hogy szép legyen, hanem azért, hogy jól lehessen vele fotózni.

A Hasselblad h4d sem épp a legszebb, mégis méregdrága és kiváló gép...

2011. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ronda. :) Olyan kocka, retro feeling, szerintem rendben van teljesen.


A pentax meg minőségi cucc, szóval ami belül van, az számít igazán.

2012. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!