Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja? Van egy sony...

Mi lehet a baja? Van egy sony mp4-em. Kb.2 hónapja vettem. Vagy még annyi sincs. Nem tudom. Eddig minden a legnagyobb rendben működött. Zenéket, képeket tudtam látölteni oda-visszia a gépről.

Figyelt kérdés
DE ma. akartam rá zenét rakni. és mikor rádugtam az USB-t bekapcsolt és nem csinál semmit. Nem tudom kikapcsolni sem. Sem a zenét nem játsza le. az első zenénél van a kijelzője. és még a laptop sem ismeri fel. Mi lehet a baja? Aksi? Vagy hgy be volt kapcsolva mikor rádugtam? USB?
2009. ápr. 11. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs valamelyik gomb beragadva? Vagy lockolva a billentyűzet?

Vagy durvább, amikor bedugtad az USB-jét nem éreztél valami statikus kisülést mint amikor műszálas cuccot veszel le?

Próbáld meg kivenni az aksit belőle néhány percre, hátha egy teljes reset segít rajta. Vagy ha van reset gomb azt lenyomni.

2009. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy be lenne ragadva mert egyik gomb sem működik..szétszerelni meg nem nagyon merem..2 csavar van a hátulján..csavarozzam ki??ott van az aksi??és mit csináljak vele?
2009. ápr. 11. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
2 napja hagytam el egy a személyleírásnak megfelelő lejátszót :D remélem nem azzal ügyeskedsz.
2009. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen elvileg az a 2 csavar fogja és lehet, hogy valami patent vagy csúszó sín is.

Az aksinak elvileg csatlakozója van az kell kihúzni.

2009. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, bonts ki feltétlenül. Hisz ha 2 hónapja vetted, akkor legalább egyúttal megoldod a garanciával járó vesződségeket is.
2009. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megvártam, hogy lemerüljön..aztán felraktam tölteni és most jó..ugyh nnem tudom mi lehetett a baja..de azért köszi a válaszokat!!:)
2009. ápr. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!