Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360, PS3, vagy PC fejlesz...

Xbox 360, PS3, vagy PC fejlesztés?

Figyelt kérdés

Hali, az lenne a kérdésem, hogy melyik lenne a legjobb választás. Xboxom már egyszer volt, meg volt rá a Halo 3, és a Gears of War, ezek mind nagyszerű játékok, imádtam mindet, de a gépet már eladtam. Most van egy játékos PC-m, gtx460 videókártyával, a játékok nagyját viszi magas beállításokon, de későbbre már lehet, hogy kéne egy jobb kártya. PS3-ról nem tudok semmit, olyanom még sosem volt. Kicsit nézegettem PS3 exkluzív játékairól videókat, és nagyon jóknak tűnnek (God of War, Killzone), le írná nekem valaki, hogy ezek milyenek, és miről szólnak?

Melyik lenne a legjobb választás? Előre is köszönöm a válaszokat.

Maximum 60e Ft-om lennem rá.


2011. aug. 8. 14:57
 1/7 anonim válasza:
hmm.amikor kell egy új kártya akkor egy xboxot bár ps3on ingyenes a net,de én mégis az xboxot választanám
2011. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy xbox lessz, bár a PS3-on újdonságok lennének az exkluzívok, ezért gondoltam arra
2011. aug. 8. 15:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy megéri-e azért
2011. aug. 8. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pont emiatt cseréltem le x360amat ps3ra, és nem bántam meg. (exkluzívok miatt, xboxnál egyedül halo reach jött be nekem, ps3nál már sokkal több)
2011. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ps3! Az exkluzívok nagyon királyak és a net ingyenes! Szóval ps3
2011. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindehogy szerintem a ps3mat válaszd...

hidd el ez a legjobb konzol a világon,nekem már régóta van és nagyon jó...net is ingyenes...

és a legjobb játékok:god of war 3-minden áron próbáld ki nem fogod megbánni...és az assassins creed,nagyon jó játék

2011. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megvan mindket konzol. A problema az xboxal, hogy nagyon keveset tesz a MS az exkluziv jatekok teren (amikor 2008ban eloszor megvettem akkor forditva volt a dolog). Tudom, hogy most jon ki ketto (Gears 3 es Forza 4), de szerintem akkor is az Uncharted-el, MGS-el, es God of Warral femjelzett konzol a jobb egy kicsivel...
2011. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!