Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért annyira drágák az Almás...

Miért annyira drágák az Almás cuccok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy pl. Jenkiknél sokkal olcsóbban lehet kapni mondjuk egy iPad-et vagy bármit, annak ellenére, hogy az ottani átlagfizetés lényegesen nagyobb. Miért van ez? (Bocs ha hülyeséget kérdeztem vagy egyértelmű a válasz)
2011. aug. 7. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de T-nél le mehetne már az IPhone 4 ára-.-""
2011. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát pl az almáspitét szerintem el lehet otthon is készíteni nem kell megvenni ,ráadásul ott rosszabb is
2011. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mivel az USA-ba készül, ez amig átér Európába jelentösen drágul...


iPad ott 499$ Europába 499€


Nálunk lévő fizetésekhez képest drága, meg az USA-hoz képest is.... DE!


1000$-ért nem kapsz még egy olyan jó ultrabook-ot mint a MacBook Air... Ez a magyarok marhasága hogy tulvan árazva...

2011. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

restrepo! Ezen senki nem nevetett

Utolsónak meg köszönom

2011. aug. 7. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Usában készül?

Inkább Kínában, a gyárban már betiltották az öngyilkosságot, mert olyan sok volt.

[link]

A válasz egyszerű: mert megtehetik. Így is vannak sokan, akik megveszik. Az ország fele gazdag, a másik fele meg mélyszegénységben él. A középréteg kicsi.

2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Plusz jó volt a merkeingjük, felépítettek egy márkát, ami presztízsértékű, sokan divatból veszik, sok fanatikus lett. Annyira nem jó, amennyire drága.
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg egyébként teljesen érthető, az iPad a létező legjobb tablet még mindig, az iPhone a legjobb mobil telefon...
2011. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iphone??, Én azért maradnék a régóta gyártáson lévő Nokiánál :)
2011. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ipad télleg nagyon jó, csak a flash nagyon de nagyon hiányzik belőle. Telefon meg inkább galaxy s II
2011. aug. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!