Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok az mp4 készülékem...

Hogyan tudok az mp4 készülékemre mp3 fájlokat másolni?

Figyelt kérdés
Ha rámásolom az mp3 fájlokat, csak tartalom nélkül a címek mennek át.
2011. aug. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kopi-pészt. Kb ennyi, de használhatod a cucc saját programját is.
2011. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez így nagyon kevés. Üdv.
2011. aug. 6. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát mert mit akarsz még, személyesen írni az egyeseket és nullákat???

A lejátszód összekötöd a gépeddel, általában USB-vel, mire a gép felismeri, mint külső eszközt, megnyitsz egy intézőt, kijelölöd a másolandó zenéket, majd beilleszted a lejátszó megfelelő mappájába. Mi a tököm nehéz ezen?

Ha csak a címek mennek át, ott gond van. Csinálj egy full törlést a lejátszón, és próbáld újra a másolást.

2011. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az. Nem a másolást nem tudom megcsinálni, ennyire nem vagyok műszaki analfabéta, hanem az a gond, hogy a tartalomnál 0 Mb-ot jelez, tehát tartalmat nem másol rá. Próbáltam már úgy is, hogy a bővítőkártyára másoltam, az mp3 fileokat, amire természetesen a tartalommal együtt kerültek fel, de a lejátszó ezeket sem ismeri fel. Viszont még az elején, amit rámásoltam felvett, mp3 formátumú előadásokat, azokat lejátssza. Ezért nem értem, hogy a többivel (pl: zene), mi a gondja. Kösz a segítséget!
2011. aug. 8. 08:36
 5/5 anonim válasza:

kell hozzá egy konvertáló program,ami mp4-ből mp3-t csinál

pl.: [link]

2011. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!