Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám összekapcsolni...

Hogyan tudnám összekapcsolni a számítógépemet a minihifimmel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 09:59
 1/4 anonim válasza:
Mondjuk, hogy csak körülírni tudom... Előszöris egy olyan kábelre van szükséged, amelynek egyik vége a számítógéped hangkártyájába megy (a kimenetbe természetesen, mint minden más hangszóró), a másik vége pedig 2 fele ágazik, egyiknek színe piros, másik elágazásnak fehér, vagy fekete. Ezt kell csatlakoztatnod a hifihez. A hifinek lennie kell ilyen bemenetele. Legalábbis nekem van :) Ennyit tudok segíteni :)
2011. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen a válaszodat hát én mini hifimen egy fülhallgató bemenet van meg a hangszóróké meg a mélynyomóé más semmi! akkor melyikbe kéne vagy ezzel akkor nem lehet csatlakoztatni egyáltalán?
2013. szept. 1. 13:33
 3/4 anonim válasza:
Fülhallgató bemenet, vagy kimenet? Ha bemenet, akkor tudod csatlakoztatni, ha kimenet, akkor nem...
2013. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmit nem írtál a hifidről, ami valóban használható infó lenne. Vegyél egy cassette adaptor-t. (magnókazetta foprmájó ezköz, kábellal, 3.5 mm-es jack csatlakozóval.
2014. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!