Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik konzolon élvezetessebbe...

Melyik konzolon élvezetessebbek, szebbek ezek a játékok? (lent)

Figyelt kérdés

Cső all! (kockaduma)

Éppen konzolt készülök vásárolni, XBOX-ot vagy PS-et (360 Slim, 3 Slim), és nem tudok dönteni, viszont nálam az tudna dönteni, hogy azok a játékok, amiket szeretnék játszani, azok melyik konzolon szebbek, élvezetesebbek! Ezekkel játszanék:


Call Of Duty: Black Ops (Melyiken a szebb a grafikája? Melyiken élvezetesebb? Melyik platformon van több online szerver?)


Battlefield: Bad Company 2 (Melyiken a szebb a grafikája? Melyiken élvezetesebb? Melyik platformon van több online szerver?)


Team Fortress 2 (Melyiken a szebb a grafikája? Melyiken élvezetesebb? Melyik platformon van több online szerver?)


Splinter Cell: Conviction (Melyiken a szebb a grafikája? Melyiken élvezetesebb?)


GTA IV (Melyiken a szebb a grafikája? Melyiken élvezetesebb?)


Ezeket játszanám, azon a konzolon, ahol szebbek, élvezetesebbek!!!!!!!


KÖNYÖRGÖK MINDEN VÁLASZOLÓNAK, HOGY MINDEN JÁTÉK ESETÉBEN VÁLASZOLJON A KÉRDÉSEKRE, HOGY AZ ADOTT JÁTÉK MELYIK PLATFORMON JOBB, SZEBB, ÉLVEZETESEBB!!!!!!!!


Aki mindegyik esetben válaszol a kérdésekre, normális hangnemben, kap egy LIKE-ot! (zöld felfele mutató kezecske, aki nem facebookos), ha ez számít valamit!!!! Ezeknek az illetőknek nagyon köszönöm!!!!!!!!


U.i.: Nem érdekel semmiféle exklúzív játék, illetve NEM WAREZOLNÉK, minden esetben megvenném a játékot, szóval mindkét esetben élnék a multi lehetőségével!!!(Mivel warez=no multi)


2011. aug. 2. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak a Black opsal játszottam ezek közül, CoD pedig az xboxon jobb
2011. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkét konzolom (persze nem egyszerre) ezért tudtok pár játékra véleményt írni! Azt tegyük hozzá hogy mindkettő konzolon ugyan úgy lehet élvezni a játékot szinte semmi különbséggel és a grafika is ugyan az, szóval itt nincs lényeges változás!

Szóval,

Call Of Duty: Black Ops játékot egyértelműen az Xbox 360-nál a jobb a LIVE miatt, és persze a hardcore játékos legtöbbje! Amúgy grafikára itt megnézheted a különbséget:

http://www.youtube.com/watch?v=I5t7mTUcNdI (max a szín élesség más, bár egyik kommentben 0:44 nyomj szünetet)


Battlefield: Bad Company 2 : Én úgy vettem észre hogy Xbox 360 mintha jobban futna a játék, Ps3 nagyon poros résznél távcsővel megközelítve volt hogy kicsit mintha be-be szaggatott volna (nem melegedés, lehet nálam volt a hiba)! De a játékélmény nem változó, bár Xbox 360 mintha több lenne a játékos!


GTA IV: Nah itt mindkét konzolon sz@r, de itt is Xbox 360-nál a pont, mivel kicsivel szebb és jobban fut, mert Ps3 nemtudták olyan jól optimalizálni! Videó:

http://www.youtube.com/watch?v=QKC8r4sBXSw


Szóval összesítve ha nem sajnálsz még külön multira is kiadni pénzt Xbox Live, akkor Xbox 360 válaszd! De ha sajnálod rá, és nem olyan intenzíven nyomod a multi részt akkor PS3!

2011. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát én KIZÁRÓLAG multiba nyomok minden játékot!!! COD-ot SP-t el se kezdem! Se a BF SP-ét! Én azokkal csak multiplayerbe játszanék! Szóval multiplayerben jobb a X360?


Köszi a válaszokat, ment mind2nek a zöld kezecske!

2011. aug. 2. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:

xbox360-on jobb a multiplayer, viszont fizetős

köszi a kezet =)

2011. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nembaj hogy ugyanaz vagy, kapsz még egy kezet! erre is! hopp!!! engem nem érdekel hogy ugyanaz az ember, ahány értelmes és normál hangnemű választ kapok, annyiszor megy a kezecske, elegem van azokból a barmokból, akik sosem a kérdésre válaszolnak, ráadásul még veszekednek is...meg az ilyet is utálom: "a konzol f.s, vegyé pécét!" hihetetlen...pofázik ahelyett hogy válaszolna...na mindegy...szal köszi! Emberek: EGY NORMÁLIS VÁLASZ=1 LIKE
2011. aug. 2. 20:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszóval a multizós kockáknak sokkal ideálisabb a X360, ugye?
2011. aug. 2. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, ráadásul ha neadj isten beütne a baj Xbox360 jár 2 év javìtási idő 1 hét és futár viszi hozza! De slim ritka! Jah és a gamepad is jobb csak annyi hàtránya hogy elemes, de megoldható aksis elemmel 2-3 ezer!
2011. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elsősorban a multi kell és nem érdekelnek az exkluzívok, akkor valóban xbox a jobb választás.

Grafikai különbség meg nagyon minimális van minden játékban, ez nem szempont igazából.

2011. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat skacok, tegnap megrendeltem az XBOX-omat!!!!
2011. aug. 5. 18:51
 10/10 A kérdező kommentje:
gyerekek a kérdésemben van egy hatalmas FAIL! NINCS SC:CONVICTION PS3-ra!!!!! Ha erre előbb rájövök, föl se teszem a kérdést! AZ az egyik kedvenc játékom!
2011. aug. 7. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!