Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » God Of War Chains Of Olympus-b...

God Of War Chains Of Olympus-ban (PSP-n) elakadtam, hogy kell tovább menni?

Figyelt kérdés
Bementem egy terembe és be is zárult mögöttem az ajtó. Volt 2 ilyen isten szerű szobor amit, hogyha előre tOltam (mind a 2-t) akkor ki tudtam húzni, egy 2 nagy lépcsőfokból álló lépcsőt. Ha azon felmegyek, akkor egy nagy fehér ló szobor aminél, ha megnyomom a kör-t akkor csak szöveget ír. És innen nem tudom, hogy mit csináljak.. Segítsetek, légyszi..!
2011. júl. 28. 21:02
 1/9 anonim válasza:
kihuzod azt a ket lepcsofokbol allo lepcsot es annak a bal oldala ureges, miutan kihuztad belebujsz a jukba es atmesz egy masik helyisegbe
2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lyukba bocs mielott valaki beszolna :D
2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2011. júl. 28. 21:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Na mégegy. Nem tudom, hogy hol vagyok, de 3 óriási szobor áll körülöttem, és ilyen oroszlános palyzzsal lőnek rám, és van egy ilyen nagyobb palyzsom, de nem tudom, hogy mit kell csinálni.
2011. júl. 28. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Húú,én már rég játszottam vele,ha valahol elakadtam,megnéztem youtube-on,hogy mit kell csinálni,ird be a youtubra a játék nevét,meg azt,hogy gameplay,vagy walktrough,vagy pedig a játék és a pálya nevét,ahol elakadtál.Én igy csináltam.Ha majd végig játszottad,utána próbált ki a következő részét,a Ghost of Spartat,az is nagyon jó.
2011. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott vissza tudod lőni a cuccost, amit rád lőnek. Amikor eltalálna, abban a pillanatban nyomd meg a védekezést, és akkor vissza fogja lőni, szétlövöd a három szobrot, oszt mehetsz tovább.
2011. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2.-szor. Lehet, hogy még fogok kérdezni...:D
2011. júl. 29. 07:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Na még 1. Kiértem a "szabadba" egy nagy placcra és egy lézer szerű valamivel kinyitottam 4 ajtót, és mindegyik ajtó mögött egy nagy szobor állt. volt mindegyik ajtóval szemben egy kis kör, amire, ha ráhúzom mindegyik szobrot, akkor középről előjön egy 2 palyzsos szobor amit nem lehet mozgatni. (mert a többi szobornak 1 palyzsa van ) Meg van egy nagy fehér ló szobor amit lehet, hogy szét kell lőni a lézerrel? Gondolom. Kérlek segítsetek. Hogy kell elrendezni a szobrokat, mit kell csinálni, egyéb...!
2011. júl. 29. 09:12
 9/9 anonim válasza:
2011. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!