Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyen fényképezőgéppel lehet...

Ilyen fényképezőgéppel lehet csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fényképezőgépet, használt már, és hiába vakuzok, pl ha sötétben fotózok akkor korom sötét az egész, ha világos van akkor fehér..szóval nem látszik semmi amit fotózok. Vaku nélkül meg rossz a minősége, és csúnya a gép. Mi lehet a baja? Érdemes akkor már másikat venni, nem et megcsináltatni?
2011. júl. 27. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:

et az ezt akart lenni.

Illetve ha sötétben vakuzok ha látszik is valami valahol olyan világos lesz, hogy bármilyen programmal próbáltam sötétíteni, nem változott semmit.

2011. júl. 27. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Vakuzol, mégis töksötét a kép? Vedd le a lencsevédőt, az segít.


De az sem árt, ha fotózás előtt beállítod a rekeszt (íriszt), az felelős ugyanis a gépbe jutó fénymennyiségért (egyszerűen mondva).


Konklúzió: ne vegyél használt gépet, vagy ha mégis, akkor vásárlás előtt próbáld ki.

2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

"korom sötét az egész"

"olyan világos lesz"

Na most akkor melyik?

2011. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem vettem hanem csak úgy kaptam :)

Lencsevédő nincs rajta.

Amúgy hát igazából mikor milyen kedve van. Maradjunk annyinál hogy ha vakuzok, vagy sötét képet csinál vagy nagyon világosat, amiből sehogy nem jön össze hogy mi van a fotón :/

Ezt az íriszt vagy mit, hogy kell beállítani? Egyáltalán mi az? :D

2011. júl. 28. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ne haragudj, de a kérdéseid alapján neked egyáltalán nem kéne a fényképezéssel ilyen mélységekben foglalkoznod. Vegyél egy 20-30ezre kompaktgépet, az épp jó lesz neked, bízz mindent az automatikára, és csak a gombot nyomkodjad, az bőven elég lesz, ezt a régi vackot meg felejtsd el.
2011. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem akarok se fényképész lenni se fotós, csak "nyomogatni" akarom a gépet hogy megörökítsek dolgokat...bocs hogy ennyire hülye vagyok ehhez, szerintem is az én hibám.
2011. júl. 28. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem mondtam, hogy hülye vagy (te ismered magadat), csak felhívtam a figyelmet arra az apróságra, hogy ha olyan alapdolgokkal sem vagy tisztában, mint az írisz, akkor nem érdemes ezzel a géppel vacakolnod, inkább vegyél egy normálisat, és azzal fotózzál, és felejtsd el ezt a hibásat.
2011. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!