Keverőt, hogy kell PC-hez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Vettem stúdiómikrofont, azt szeretném a keverőbe dugni, a keverőt meg a számítógéphez csatlakoztatni, milyen kábelt keressek vagy hogy csináljam egyáltalán?

Számítógépbe is megy a mikrofon de csak zúg..gondolom a hangkártyám rossz vagy nem tudom :S help


2011. júl. 26. 23:48
 1/5 anonim válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, amúgy általában jack-rca kell.
2011. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Solarian válasza:
A keverő cstlakozóját erőteljesen é mlyen DUGD a megfelelő csatlakozóba a gépen (3,5ös jack kábel)
2011. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

MC Crypt bm 700-asom van.. végén átalakítóval, hogy bemenjen a gépbe.. úgy nem működik..semmi jel

Keverőmbe beeldugtam majd a keverőt a géphez, úgy sem működik..pedig újonnan vett mikrofon...talán erősebb keverő kelene?..a mostani kb 10 000 ft- os

2011. júl. 27. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

1.: Nem a keverőt kell a PC-hez hanem a PC-t kell a keverőhöz csatlakoztatni (ellenkező esetben "Midi Controller" keverő kell hozzád , pl.: behringer bcd2000)


2.: PC rákötve a keverőre , Mikrofon rákötve a keverőre , keverő rákötve az erősítőre! Ha ez mind megvan akkor működnie kell,ha nem akkor nem a PC(hangkártya) a hibás mivel a Mikrofonnak innentől már semmi köze a PC-hez hanem akkor a Keverő Mic bemenetén keresd a hibát!


Amúgy mire használod a PC+Keverő megoldást? ezt is tudni kellene , lehet így többet lehetne segíteni!

2011. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hangfelvétel hip-hop stílusban :)

Azt mondta egyik ismerősöm h szerinte a gép tette tönkre mikor simán beledugtam a gépbe..

PC<--Keverő<-- Mikrofon <--amit felvettem így hangot csak zúgás lett..pedig egyik cucc sem olcsó :S

2011. júl. 31. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!