Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan növeljem az élettartamát?

Hogyan növeljem az élettartamát?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy a 4 Ohmos 45Watt (Rms) /hangfal kimenő teljesítményű Sony fejegységhez csak 25 Watt Rms hangszórókat vettem. Így jártam korábban is, az Hertz hangszóró volt, de 5 hónap alatt recsegősre cseszte a cuccot. Van valami mód arra h. ezek tovább éljenek, vagy marad a bírja amíg barja játék?
2011. júl. 19. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem terheled túl vagy állítod hangosra a hangszórókat nem mennek tönkre! Ha recseg szed szét és próbáld meg kitisztítani összébb nyomkodni az alkatrészeket vissza a helyükre! Nekem mindkettő bevált fejhallgatónál! Remélem segítettem!
2011. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!