Pink07 kérdése:

Menyiért adjam el a ps2 konzolomat mindennel játékokkal és egyebekkel?

Figyelt kérdés

Van egy ps2 slim gépem, tökéletes álapotban. Már nem használom mert Xbox 360-on van. El akarom adni, de senkinek sem kell, keresek, hogy kelle valakinek, eddig sikertelenül. Hirdetem is.

Na a kérdésem az lenne, hogy mondjuk a websopok is bevennék, de igen kis pénzért. Főleg a játékokat.

Két karos egy 8 mb memori kártyával és 11 játékal.

ezzek azok:

- Star Wars: Episode III Revenge of the Sith

- Dragonball Z Budokai 3

- Fifa Street 2

- Fifa 07

- Naruto Ultimate Ninja 1

- Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3

- Star Wars: The Force Unleashed

- The Lord of the Rings: The Two Towers

- Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-up

- Tekken 5

- 24: The Game


használtan a boltokban drága, de ők csak ötszáz forintért vennék be, darabonként. Az egész gépárt, meg a játékokért max 13 ezret ha kapnék.

Szerintettek mit tegyek. Prbáljam még hirdetni meg keresgélni, vagy elégedjek meg ennyiért.

Vagy kell valakinek? itt


2011. júl. 19. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
15-20eFt
2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, bocs 1. vok, sztem add el vaterán.
2011. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ott sajnos nem megy, mert nem vagyok regizve
2011. júl. 19. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eredeti játékokat nem is fogod tudni eladni, mivel csak nagyon kevés ember vesz ps2-őt azért, hogy eredetizzen (főleg Mo-n).

Játékok nélkül meg 10-15k-ért el tudod adni.


Nekem néha PS3 játékot is nehezemre esik eladni, pedig azt meg csak azért vették az emberek, hogy eredetizzenek.

2011. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!