Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van 80eFt-om monitorra/tévé...

Ha van 80eFt-om monitorra/tévére akkor mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem konkrét a márkát meg típust gondoltam, mert az a helyzet, hogy szeretnék nagyban élvezhető minőségben filmeket nézni. viszont ha veszek egy középkategóriás ~80cm átmérőjű tévét akkor ahhoz hangrendszer is kell :S. Ebből jött az új gondolat, hogy akkor veszek egy nagyobb monitort a gépemhez, mert ahhoz van egy 5.1-es hangrendszerem, de ha tv-t kötném a a gépre, akkor a szimpla gépezés nem lenne jó, hisz hatalmas monitoron se lehet gépezni, netezni stb... gondoltam arra is hogy egy 25-27 collos monitort és azon már egész jó ( de ennyi pénzért nagyobb tv-t kapok :S) vagy vennék egy jobb minőségű 24 collos monitort...


Ti mit javasoltok? hogy a legpraktikusabb?


2011. júl. 18. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
költsd puncira
2011. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, talán megfogadom, de talán hasznosabb lenne egy tv/monitor.
2011. júl. 18. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pontozz fel és adok egyet ingyen
2011. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tessék :)
2011. júl. 18. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:

miért kellene hangrendszer?


3db jackes a mostani, vagy nem értem..

2011. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen olyan, akkor lehet nem fogalmaztam világosan, elnézést! Van a szobámban egy számítógép egy 20"-os monitorral és egy 5.1-es hangrendszerrel, viszont ha veszek egy TV-t akkor ahhoz nem lesz hangrendszer, mivel a gépemről nem akarom lehúzni az 5.1-et. És ha meg nagy monitort veszek, azon meg a böngészés, programok használata nem a legjobb.
2011. júl. 19. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy, vagyis 3 jack elosztót. kötsd rá a TV-t és a gépet is a rendszerre, de
2011. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszerre mindkettőt soha ne használd.


szerintem ez egy megoldás lehet, de ha jobban hozzá értők azt mondják, hogy ez kárt tesz benne akkor hallass rájuk!


(előző voltam, csak vége lemarradt :D )

2011. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!