Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 slimet lehet csipeltetni?

Xbox360 slimet lehet csipeltetni?

Figyelt kérdés

mármint már megtudják ezt oldani vhogyan(kérdőjel)

Ha igen akkor Pápán hol találok vkit aki megcsin(kérdőjel)


2011. júl. 17. 07:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy a játékért darabonként nem fogok fizetni meg én sosem multiztam semmin. Meg nem vagyunk abban a helyzetben h h ennyit fizessünk egy k_ibaszott játékra amit lehet sőt biztos megunok 2 hét alatt. Nektek könnyű vagy jó fizutok van akkor is látom fa_szságokra költiek a lóvét vagy pedig a p_icsátok alá van nyomva minden. nekem az ilyenek ne pattogjanak.
2011. júl. 18. 06:01
 12/21 A kérdező kommentje:
vaterán? kifog onnan venni 5000-ér hol éltek ti még kettő is sok
2011. júl. 18. 06:06
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs pénzed akkor Xbox 360 meg van? Ráadásul a flash is 10ezer Ft körül van, amit célszerű 2 havonta újítani az újabb játékok lejátszására! Ha meg bedöglik a gép akkor meg nyesta garancia (esetleg ha már úgy vetted a boltban 6 hónap), ami javítási költség ugyan csak 10ezer-15ezer Ft

És nem kell jó fizu ahhoz hogy 1db játékot megtudjon venni az ember havonta, más meg cigi,pia költi ami még drágább! Ez nem luxus már haver!

2011. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Valakinek az te igen barom. Mer más örül ha fedél van a feje fölött meg tisztességes kaja. Én felteszek egy kérdést erre az ilyen hülye Multisok elkezdenek pattogni. Tudod mennyi kenyér ára az a 10ezer ami a játék? meg különben is mi közöd hogy honnan van pénzem xbox-ra? Magada meg azzal az idegbajos agyada törődjé.
2011. júl. 18. 08:07
 15/21 A kérdező kommentje:
A cigi meg a pia nem kerül többe anná a szarnál hü lye gyíkok
2011. júl. 18. 08:09
 16/21 anonim ***** válasza:
Istenem kérdező! Képzeld, nekem van egy Nintendo DSi XL konzolom, karácsonyra vettem magamnak, aztán 5 hónapomra sikerült megvennem hozzá az első játékomat(!). Aztán még vagy 6 hónapig csak azzal az egy játékkal elvoltam 6 hónapig! Na és most nézzük, hogy xBox-on meg Nintendo DSi XL-en milyenek a játékok: teljesen mások, én a New. Super Mario Bros-t vettem meg, ami kb 2 óra játékmenetet szolgál, de egy xBox játék vagy 10 órás játékmenettel is büszkélkedhet akár multin, akár egyszemélyesbe, de én egy szót sem szóltam, hogy jöjjön már egy új játék rá! Ha te nem vagy képes kibírni 5 hónapot egy játékkal, te neked inkább PC való, arra nyugodtan töltögethetsz ...
2011. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Még hogy én vagyok idegbajos?! xD Vedd már észre magad, normális módon írok te meg itt le barmozol.. ki a f@szom vagy te itt hogy ilyen jogon sértegetsz...

Azért mert neked nehezebben megy nem kéne itt mással így "beszélni", azt se tudod hogy én ki vagyok, mi alapján ítélsz meg te sz@rházi?!

2011. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azért beszélek így mert a f aszom kivan veletek h nem értetek. De má nem is érdekel b aszátok meg
2011. júl. 18. 10:29
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet mint minden xbox360 at és nem értem most minek fikázni ha nem játszik multiba akk nem. Nem vagyok benne biztos de playbox ba megcsinálják !
2011. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
golemkonzol.hu igaz pesten van de 3 òràn belül kész van!
2011. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!