Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy hívják a laptop töltőnek...

Hogy hívják a laptop töltőnek azt a részét?

Figyelt kérdés

mert nekem 2 részből áll: van az egyik , amit a laptopba kell bedugni és a zsinor végén van a töltő) és a másik része, pedig amit be kell dugni a a töltőbe (téglatest alakú)illetve a konektorba.( tudom nagyon hül ye vagyok, de nincs használati útmutató mert használtan vettük, és már sokadjára megy tönkre) a másik része, ami csak egy kis zsinorból/kábel/vezeték(nem tudom a nevét)-ből áll, és még azt tudom róla, hogy olcsón lehet venni,

valaki nem tudja a nevét, mert elmennék venni, de így elég gáz hogy nem tudom a nevét


2011. júl. 15. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

minden laptop töltő két részből áll.

a kis kocka meg az át alakító.amit ha jól meghallgatod akkor kicsi ventillátor zúg benne.

2011. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon találkoztam még olyan laptop/notebook töltővel, amiben ventillátor lenne... valami más búgott abban :)


Úgy hívják: notebook hálózati kábel. Sokféle van, jobb, ha a töröttet viszed mintának.

Ilyenek: [link]

2011. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

okés

köszönöm szépen:)

2011. júl. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!