Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi befolyásolja, hogy az Xbox...

-Gamer- kérdése:

Mi befolyásolja, hogy az Xbox 360 3 led-es legyen?

Figyelt kérdés
Lehet azért ment tönkre a hűtésmodos, flashes 360-am mert játék után csak kinyomtam(nem léptem ki dashba), utána kihúztam a tápot? Vagy más miatt?
2011. júl. 15. 11:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Regen en is azt mondtam minek dvd lejatszo vagy barmi, ott a PC, aztan 19"-os monitor elott ott gubbadtam (ha egyaltalan van ilyen szo).

Amiota PS3-mam van a HDD 70%-an film/sorozat van, raadasul nem kell se kiirni, se pendrive-ra masolni, egyszeruen egy program segitsegevel streamelhetem vagy atmasolhatom.

Bar boxba is van ilyen funkcio, de bonyolultabb, meg azon max jatszani szokas, ps3 meg multimedia kozpont.


De ha flashelni akarod, akkor inkabb box, bar PS3-at konnyebb flashelni, de nehezebben lehet jatekokat letolteni ra, meg meg digi-s nettel is sokaig tart egy 40 gigas jatekot leszippantani a netrol

2011. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Microsoft még a levegőért is pénzt kér. 16900-ért árulja a fos Live-ját. Nekem volt PSP Fat meg 3004-em és havveral órán multiztunk MOH H1, H2, Fight Night 3-mon ingyen.
2011. júl. 15. 15:35
 23/25 anonim ***** válasza:

Jo, de PSP-n csak egymas kozott, ott nem kellett szerver, olyan mintha nagy konzolon splitscreen-en coopoznal.

Viszont 17k-ert rengeteg a Live, ha csak 1 eves.

Livekodok.com-on 10k alatt aruljak.

Amugy ugyahogy megertenem az MS-t, mivel draga a szerverek fenntartasa, de mivel a Sony kepes ingyen csinalni az egeszet ezert mar enyhen penzehesnek mondhato az MS

2011. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én egy 32" kis Samsung Series 4-esen Boxoltam még egy pár honapja. Nektek milyen TV-tek van?
2011. júl. 15. 15:57
 25/25 anonim ***** válasza:

42"-es Panasonic plazma, de mar kezdem ezt is kicsinek erezni, mert nagy a szoba.

De lehet megveszem majd a Playstation TV-t, mert ugy is akarnek uj PC monitort, es legalabb kiprobalhatnam 3D-be a jatekokat, meg ha haver atjon nem kene splitscreen-eznio

2011. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!