Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVD gravírózás, hogyan kell?

Pink07 kérdése:

DVD gravírózás, hogyan kell?

Figyelt kérdés
nekem van az íróban ilyen, de nem tudom hogy hogyn kell, csak annyit, hogy a neró desingerel vagy mivel lehet csinálni. de hogy kell?
2011. júl. 10. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy olyan lemez, ami gravírozható. Műszaki boltban megmondják. Egyébként így elmondani elég hosszadalmas lenne. Nézz utána a Google-ban.
2011. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nem mindegy milyen dvdével csinálom...
2011. júl. 11. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Lightscribe a neve a technológiának, azonban nagy hátránya, hogy csak monokróm képeket lehet vele készíteni, azaz nem színeseket.

Speciális felületű lemez és meghajtó kell hozzá, meg persze egy program, ami megcsinálja. És persze kell egy grafika is, amit ráraksz a lemezre.

De ha rámhallgatsz, inkább nyomtatható DVD-t használsz, sokkal hasznosabb, igaz, ahhoz is kell spéci cucc.

2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Benyovszky Oszkár válasza:

meg kell fordítanod a lemezt, gravirozando felulettel lefele, mivel a gravirozo nem a meghajto tetejenel talalhato hanem ahol irja es olvassa a lemezt.

szerintem ezert nem megy Nalad a dolog.

2013. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!