Szerintetek az XP, vagy a Windows 7 jobb? Játékokra és munkára.

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A gépedtől és a tárkapacitásodtól, de a munkádtól is függ.

Sok XP alkalmazás nem fut win7 alatt, ez a helyzet a régebbi eszközök driverével is.

Gyanítom ha nem tudod milyen a win7, akkor még nem használtad, így a géped XP-vel megy.

A Win7 egy kissé hízékonyabb a tárhelyet illetőleg, és több memcsi is jár neki hogy jól szuperáljon. Több magos procival hatékonyabb (pl nekem 2 magos van, XP nem használta ki).

Ezen kívül számos dolog fontos még, ezekről olvashatsz a témában megjelent írások közül.

[link]


Esetleg ha van valami konkrét elvárásod akkor írd meg.

2011. júl. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó, csak a vistát kell elfelejteni :)


Persze, ahogy halad az idő, érdemesebb a Win7-et választani, hiszen az új hardvereszközök, szoftverek inkább. Szóval inkább Win7, ha a hardver megengedi.

Az XP már marha régi.


Ha a géped régebbi, akkor nem biztos, hogy mehet rajta a Win7 (nem minden régi alkatrészhez van Win7 driver ).

Ha a géped új, nem biztos, hogy az XP mehet rajta (nem minden új alkatrészhez van XPdriver).

2011. júl. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első, a tárkapacitást nem érzem akkora problémának, ma már mindenki elég nagy vinyókat vesz. A memória is bővíthető. Inkább a többivel lehet gond, szvsz, az driverekkel.


Van valami Microsoft progi, ami lefuttatható az XPs gépeden, és jelzi, hogy szerinte frissíthető-e Win7-re, de azért nem tuti biztos.

Az én régebbi gépemen vidáman lefutott, jelezte, hogy minden szuper. Aztán a Win7 telepítő meghalt, mert a vinyó drivert nem szerette. És hiába keresgéltem neten, nem találtam megoldást, csak egy csomó helyen fórumokban láttam, hogy mások is belefutottak ebbe a problémába.

2011. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom és szeretem is. A régi gépen XP van mert azon csak az fut, de az újon meg Win7.
2011. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Windows 7 helyett inkább már Windows Thin PC.Ez is hivatalos Windows, a Windows XP gépigényével fut(tehát régi gépeken is megy), de a Windows 7 fejlesztései is benne vannak.
2011. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk is két gépünk van ,egyiken xp,másikon win7,de a családtagjaim mindig az xp-shez ülnek le, ha mindkettő szabad
2011. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Windows_8_Build_7959_Milestone_3_x64
2011. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Géppel nem lenne baj, menne a Win 7 :)

Köszi a válaszokat!!

2011. júl. 11. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!