Szemüveges vagyok, de a HP7/2-t 3D-ben fogjuk megnézni a moziban. Élvezhető lesz nekem is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a térlátásoddal van a gond, akkor természetesen Te is 3D-ben fogod látni. A szemüvegek úgy vannak kialakítva, hogy rá tudd tenni a normál szemüvegedre (legalábbis ott ahová mi szoktunk járni).
2011. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Térlátásommal nincs gond. Remek, akkor jó lesz. :D

CinemaCitybe megyünk, Pécsre.

2011. júl. 9. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze! Én is szemüveges vagyok, és nagyon szeretem a 3D-s mozit :))
2011. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi pl. tegnap néztük a Transformers 3-at /3D-ben/, és tesóm meg én is élveztük, pedig mindketten szemüvegesek vagyunk!
2011. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már mondták, amit én akartam... :( (1. válasz)

És is szemüveges vagyok, és eddig két filmet is láttam már 3D-ben.

Viszont azt vettem észre, hogy amikor felteszem a 3D-s szemüveget a normál szemüvegemre, a 3D-set nem tudom annyira feltolni az orromra, mintha nem volnék szemüveges, és emiatt talán tényleg nem lehet annyira élvezhető nekem, mint egy nem szemüvegesnek. De szerintem ez nem olyan vészes...

2011. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!